1464
1411
عنوان

تو ان تی گفت دختره.امروز میگ پسره😐

540 بازدید | 35 پست

دکتر آشغال تو ان تی گف احتمالا دختره.جالب اینجاس من اصن نپرسیدم چیه خودش گف.اتفاقا اصن دوس نداشتم بدونم چیه.امروز رفتم آنومالی میگ بچت پسره.اصن من شوهرم شوک شدیم😮من خیلی دل بسته بودم.چ شعرها ک برا دخترم نمیخوندم.همش میگفتم دخترم دخترم.دکتر گف اصن گفتن جنسیت ان تی اشتباهه چون ی احتماله و ممکنه طرف دل ببنده.

تا گفت پسره گریم گرفت.چون من میگفتم دختره دیگ.نا شکری نمیکنم.اما خیلی بده ادم دل ببنده ب ی چی بعد بگند چیز دیگ ایه،خدا روشکر ک همه چیزش خوب بود،ایشالله بتونم هر چ زودتر بهش دل ببندم و خوب تربیتش کنم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

دوس منم ان تی گفتن بهش دختره 

@barfin75    

❤❤❤❤❤❤❤Coming soooonچند وقته دارم همش امضاهای کاربر هارو میخونم به خدا دلم خون شد چقد منتظر  هستن و انتظار مادرشدنو میکشن .خدایا خیلی ازت خجالت کشیدم  که چقد کم طاقتم .چه ادمهای صبورتراز من وجود دارن .خدایا التماست میکنم .قسمت میدم جان امام حسین .دامن تمام  اینای که صبورانه انتظار مادرشدنو میکشن سبز کن .من راضی ام اخر همه اینا مامان بشم .خدایا خواهش میکنم  معجزه قشنگتو به همه اونای که از صمیم قلب دوست دارن نشون بده امین 

بعضی پسرا آلتشون دیرتر تشکیل میشه

اصلا نباید به حدس ان تی دل میبستی

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"
1432

مثل من از صدای قلبش گفتن دختره خوشحال شدم چون بچه اولم پسر بود و حالتها وخورد وخوراکم کلا فرق داشت با اولی بعد رفتم سونو گفت پسره 😂

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       [email protected]  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

بزن نت عکس یه پسر بچه خوشگل وبا نمک و نگاه کن عکسی پیدا کن که واقعا از ته دل خوشت بیاد بعد فکر کن مامان اونی زود حالت خوب میشه ودل میبندی حتما انجام بده خیلی خوبه.من تجربه داشتم

🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🐺bariş pinari
1474

ان تی و آنو مالی تو هفته چند و چنده گلم؟

بیخیال فقط سالم و صالح باشه .بهش دل میبندی عزیزم مطمئنم وقتیم ببینیش عاشقش میشی

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان تی و آنو مالی تو هفته چند و چنده گلم؟ بیخیال فقط سالم و صالح باشه .بهش دل میبندی گلم مطمئنم وقتی ...

ان تی12هفته

انومالی18هفته قیمتش240شد

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
1450