2726
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ مایو اسلامی یه چی میگی خواهر ها از دست تو خوب بلدی همه رو سر کار بزاری
خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد انکس که انسان است و از احساس سرشار است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها اذیتش نکنین راست میگه ...من خریدم و دارم
پارسال میخواستم برم ترکیه شوشو نمیگذاشت من با مایو دوتیکه برم دریا منم رفتم بازار یدونه خریدم ...یه چیزی شبیه لباس بدنسازی هست ..استین بلند و ساق دار

مثل لباس غواصی
فروشگاه اینترنتی انواع لباسهای مجلسی و اسپرت از بهترین برند های ترکیه و آلمان . با امکان پرو حضوری در محل شما ادرس وب سایت : www.tchibogallery.com ادرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=26575
نکنه جدیدا زیر چادر هم میشه مایو پوشیدخوب اگه اسلامی باشه کاملا با موازین اسلامی مغایرت دارد
خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد انکس که انسان است و از احساس سرشار است
لباسی که جذب باشه اصلا اسلامی نیست بعضیها اسم براش گذاشتن تا اسم اسلام رو زیر سوال ببرن
2706