2726

سلام دوستای عزیزم 

از هر راهی رفتم تشویق،جایزه  ،صحبت،دعوا،هر روششش منتها جوابی نگرفتم شماها راهکاری دارید؟

جدیدا به ذهنم زده ببرم‌کاشت ناخن طبیعی کنم براش 😔😔😔😔😔

جیکار کنم ؟ 😭😭😭

اینم بگم که جو خونه ما اصلا استرسیی نیست مدرسه هم خوب به هر حال قوانین خودشو داره اگر مسبب بود دوستاشم حتماا  درگیر بودند منتها اونا خیلیی رلکسن 😔😔😔

ایا کاشت میتونه کمکم کنه؟ 

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه از روانشناس کمک بگیر کارایی بهش بده که مدام دستش مشغول بشه یه مدل لاک هم هست که داروخونه داره تلخه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من از بچگی ناخن جویدم اگه عادت کنه ترکش جزو غیرممکناست 

من هنوز دارم اون عادتو 

ازبس حسرت ناخنای بقیه رو خوردم تصمیم گرفتم ترکش کنم و الان سه ماهه😁 

کلا بخاطر این کار مدل ناخنام بیریخت شده 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
وازلین بزن سرانگشتاش 

اون چیکار میکنه؟ موثره بعنی؟ 

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
نه از روانشناس کمک بگیر کارایی بهش بده که مدام دستش مشغول بشه یه مدل لاک هم هست که داروخونه داره تلخ ...

اخه من نصف روز که مدرسه هست پیشش نیستم که 

لاکم امتحان کردم میره میشوره 😔😔

عزیزم این نشونه ی استرسه شما میگید استرس وجود نداره شاید اون داره و شما نمیدونید

حتما پیش روانشناس ببرید چون با گذشت زمان ترکش سخت تر میشه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
عزیزم این نشونه ی استرسه شما میگید استرس وجود نداره شاید اون داره و شما نمیدونید حتما پیش روانشناس ...

چشم عزیزم اصلا نبردمش هیچ وقت 

وازلین بزن سرانگشتاش 

وازلین مزش تلخه؟ وایه اون بزنم

اون چیکار میکنه؟ موثره بعنی؟ 

آره ایشالله جواب میده من بچم شش سالش بود همین کار کردم دهنش گس میشد بدش میمد دیگه خداروشکر نخورده البته ناخن جوی تو خونواده شوهرم ارثی هست بیشتر نوه ها پدرشوهرم ناخن میجویذن بچه گیاشون این راه حل به من گفتن منم امتحان کردم ایشاالله برا شما هم جواب بده

آره ایشالله جواب میده من بچم شش سالش بود همین کار کردم دهنش گس میشد بدش میمد دیگه خداروشکر نخورده ال ...

انشالله عزیزممم حتما میزنم توکل به خدا