2726
کیفیتشون باهم فرق داره؟۵۰۰ میخری؟ شما چه داروهایی بهت داده؟

میگن خارجی بهتر ولی من اوایل ایرانی زدم مشکلی هم نبود از نظر دکترم.  دویصتو پنحاه باید بزنم که نیس مجبوری پونصد میگیرم نصف میزنم بقیش هم سطل اشغال. من نباید سرکلاژ کنم چون مشکل رحم ندارم مشکل ترکیدگی کیسه اب دارم. ی زایمان تو هفته سی وپنج ویکی هجده داشتم. الانم که پدرم دراومده 

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن خارجی بهتر ولی من اوایل ایرانی زدم مشکلی هم نبود از نظر دکترم.  دویصتو پنحاه باید بزنم که ...

منم ۲۵هفته دهانه رحمم بازشد الانم احتمالا سرکلاژ بشم واقعا خدا به دادمون برسه

منم ۲۵هفته دهانه رحمم بازشد الانم احتمالا سرکلاژ بشم واقعا خدا به دادمون برسه

موند برات؟ انشالله بارداری بدون استرس رو بگزرونی من که دهنم سرویس شده دیگه افسرده شدم کی میخاد تموم شه

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
2728
موند برات؟ انشالله بارداری بدون استرس رو بگزرونی من که دهنم سرویس شده دیگه افسرده شدم کی میخاد تموم ...

ن بدنیا اومد ومرد الان باردارم ۸ هفته ام ممنونم ان شاالله خودتون بارداری خوبی داشته باشین

ن بدنیا اومد ومرد الان باردارم ۸ هفته ام ممنونم ان شاالله خودتون بارداری خوبی داشته باشین

مرسی فدات شممممم. پاییز زمستون زود میگزرن روزا یجور خودتو سرگرم کن. البته من ی پسر کلاس پنجم دارم دیگه مشغول اونم. زایمانت تیر؟