1619
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

احترام و عشق💖

امیرالمومنین علی(ع):«شگفتا، شگفتا! به خدا سوگند! قلب را مى میراند و غم و اندوه را به روح انسان سرازیر مى کند که آنها   در مسیر باطل خود، چنین متّحدند و شما، در طریق حقّتان، این گونه پراکنده و متفرّق   من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  

احترام میزاریم... ما به بابام تو نمیگیم

چه برسه به داد😐😐

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
8

هروخ رفتم اون دنیا خبرشو میدم😔

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا😯          نخ بادبادکمو یجوری وا میکرد   که تاهرجا خواستم.    بتونم پربکشم   
1432

دوسش دارم🙈

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛
1615