2410
2553

مث دیوونه ها میشم وقتی نگاش میکنم....

تا روزی ک به دنیا بیاد نمیتونستم بهش دل ببندم... فک میکردم سندرم داره 😢😢😢 تکون میخورد تو شکمم دلم قنجججج میرفت اما نمیدونم چرا زبونم قفل میشد که باهاش حرف بزنم😢😢😢

حالا بچم‌ نزدیک‌ سه ماهشه... وقتی دارم شیرش میدم نگام میکنه میخنده ... حالا میخنده برام .. باهام حرف میرنه و نگام ک میکنه از خودش صدا در میاره. از خواب ک بیدار میشه اول میخنده...  شبا ک گشنشه با صدای ملچ مولوچ شصت خوردنش بیار میشم😢😢😢 خدایا بچم تو بغلم خوابه... خدایا شکرت...

هنوز گاهی شبا خواب اون دلهره ها رو میبینم... بلند میشم‌ نگاش میکنم میبینم نازنینم پیشم خوابه... میخوام تا صبححححح بشینم فقط نگاش کنم و یه ریز فقط بگم خداااایاااا شکرت...

یادم که میاد بخاطر همین عضو نی نی سایت شدم...

شب و روز کارم این بود بگردم ببینم بچه ای بوده که علائم بچه منو داشته باشه ولی سالم بوده باشه...

همش میگشتم ببینم این بچه ها رو تا چند ماهگی سقط میکنن😢😢😢😢😢😢

یه سپیده بود ک بچشو بخاطر همین سقط کرده بود... ساعت ها با حرفاش تو تاپیکش گریه کردم اما دیگه نیومد نی نی سایت... به همه دری زدم ایمیلشو پیدا کنم باش حرف بزنم ولی پیدا نکردم.

صدتا تاپیک اینجوری ذخیره کردم و هی سر میزدم ببینم اومدن یا ن...‌ وای خداااا چه‌ کابوسی بود

یه تاپیک زدم به اسم زمانی ک بهم گفتن بچم سندرم داون داره... اونجا خیلی حرف زدم... اما انگار همش میخوام درموردش حرف بزنم... ای خدا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

به دختردایی منم گفتم بازن داییم که بچتون سندرم داون داره باید سقط کنید ولی نکردن الان هردوتاشون سالمن وهوشیار بعضی الکی میگن

به خداوند اعتماد کن...گاهی بهترین را بعد از سخت ترین به تو می دهد💫✨💫
2706