1464
1411
عنوان

خدایا...

35 بازدید | 3 پست

خدایا چرا سکوت کردی؟ جواب این همه صدازدنت سکوته؟خدایا صدامو بشنو دیگ خیلی وقته کم آوردم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

منم خسته شدم ولی نمیبازم‌توکل کردم به خدا

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه انشاءلله تا این به اخر برسه من به آرزوم رسیدم خدا جوووونم میدونم صدامو میشنویی چون ی نشونه برام فرستادی خدای مهربونم دستمو بگیر تا این تیکر به اخر نرسیده حاجتمو ازت بگیرم خدا جوووونم خدای مهربووونم کمکم کن میدونم ایمان دارم توکل به خودت خواهرای گلم میشه واسه رسیدن به آرزوم ی صلوات بفرستی واسه بابام فاتحه بخونی ممنونم ازت 💖💖💖
منم خسته شدم ولی نمیبازم‌توکل کردم به خدا

آخه من خیلی وقته دیگ واقعا حالم خوب نیست.باز توکل ب خدا خودش میدونه من خیلی تووو سختی ام اگ اون کمکم نکنه کیو دارم به دادم برسه. خدایا منو نگاه کن

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...
آخه من خیلی وقته دیگ واقعا حالم خوب نیست.باز توکل ب خدا خودش میدونه من خیلی تووو سختی ام اگ اون کمکم ...

انشاءلله حل میشه منم سپردم دست خدا 

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه انشاءلله تا این به اخر برسه من به آرزوم رسیدم خدا جوووونم میدونم صدامو میشنویی چون ی نشونه برام فرستادی خدای مهربونم دستمو بگیر تا این تیکر به اخر نرسیده حاجتمو ازت بگیرم خدا جوووونم خدای مهربووونم کمکم کن میدونم ایمان دارم توکل به خودت خواهرای گلم میشه واسه رسیدن به آرزوم ی صلوات بفرستی واسه بابام فاتحه بخونی ممنونم ازت 💖💖💖

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید