2733
2734

بچه ها یکی از اشناهامون کلا از دوران راهنمایی ک یادم میاد همیشه به من توجه داشت (فامیل خیلی خیلی دور میشیم و در حد سلام علیک باهاش حرف زدم توجهشم وقتی تو محله هستم قشنگ متوجهش میشدم طوریکه اطرافیانم می گفتن این چرا انقدر نگات میکنه و فلان...)

حالا طرف اومده خواستگاری خیلی خیلی بچه خوب و مهربون و امام حسینی عضو هیئت امنا مسجد خوش و اخلاق و اینا 

اوستا بنا هست و قد بلند چهار شونه چهره معمولی دیپلمه

حالا منم چهارم معمولیه(به گفته دیگران دلنشین)دانشجو معلمم و آن شاالله اگه زنده باشم معلم میشم 

موقعیتهای بهتری برام پیش اومده ولی بابام این پسره رو خیلی دوس داره و از طرفی خواهرمم میگه این واقعا دوست داره و فلان و کسی ک عاشقتهرو بچسب

ولی من بهش بی حسم و تحصیلاتش هم میگم خوب نیس

نظر شما چیه؟

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگر حسی بهش داشتی میگفتم این. ولی وقتی با این که میدونی بهت توجه داره حسی بهش نداری، میگم منتظر کسی باش که بهش حس داشته باشی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2706