2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی بهتر از آب برنج نیس.....سرکه سیب هم خوبه...من دوتاشو استفاده میکنم

من علاوه بر ریزش شدید بیشتر میخوام رویش داشته باشم برنج ایرانی یا هندی پاکستانی و سرکه سیب چجوریه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2720

من موهام نابوده  دیگه تا تاسی چندان فاصله ای ندارم موهام نازک شده خشک شده کم پشت شده شکننده شده خلاصه حالش اصلااااااااا خوب نیس چی بزنم موهام جون بگیرن

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2714
من علاوه بر ریزش شدید بیشتر میخوام رویش داشته باشم برنج ایرانی یا هندی پاکستانی و سرکه سیب چجوریه

برا این مشکل باید زرده تخمرغ محلی باروغن زیتون ترکیب کنی ب ریشه موها بزنی کلاه رنگ بکشی سرت تا دوساعت. هفته ای دومرتبه

همسرم دلیل من است. 💜🌱
برا این مشکل باید زرده تخمرغ محلی باروغن زیتون ترکیب کنی ب ریشه موها بزنی کلاه رنگ بکشی سرت تا دوساع ...

مررسی😘

من موهام نابوده  دیگه تا تاسی چندان فاصله ای ندارم موهام نازک شده خشک شده کم پشت شده شکننده شده ...

مثل من😔

ایرانی....میتونی تا یه روز هم تو شیشه داخل یخچال نگه داری.....هم صورت هم مو عالیه....

سرکه هم چندین خاصیت داره عالیه سرچ کن کامل ببین