1464
1411
هیچی بهتر از آب برنج نیس.....سرکه سیب هم خوبه...من دوتاشو استفاده میکنم

من علاوه بر ریزش شدید بیشتر میخوام رویش داشته باشم برنج ایرانی یا هندی پاکستانی و سرکه سیب چجوریه

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

سفیده برا صورته

زرده برای مو

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1436
من علاوه بر ریزش شدید بیشتر میخوام رویش داشته باشم برنج ایرانی یا هندی پاکستانی و سرکه سیب چجوریه

برا این مشکل باید زرده تخمرغ محلی باروغن زیتون ترکیب کنی ب ریشه موها بزنی کلاه رنگ بکشی سرت تا دوساعت. هفته ای دومرتبه

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
برا این مشکل باید زرده تخمرغ محلی باروغن زیتون ترکیب کنی ب ریشه موها بزنی کلاه رنگ بکشی سرت تا دوساع ...

مررسی😘

8
من موهام نابوده  دیگه تا تاسی چندان فاصله ای ندارم موهام نازک شده خشک شده کم پشت شده شکننده شده ...

مثل من😔

ایرانی....میتونی تا یه روز هم تو شیشه داخل یخچال نگه داری.....هم صورت هم مو عالیه....

سرکه هم چندین خاصیت داره عالیه سرچ کن کامل ببین

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40