2737
2734
عنوان

حس عجیبی دارم

117 بازدید | 10 پست

یکی از همکلاسیای پسرم چند وقتی بود بهم توجه نشون میداد...همش بهم پیام میداد و از سرگرمیامو و علایقمو میپرسید و همش برنامه ی کلاسای دیگمو میپرسید و خلاصه که خیلی پیگیر بود امد من خیبی جدی نگرفتم...تا اینکه چند وقت پیش ازش خواستم که منو توی گروه کلاسی ببره که ادمینش اون بود...باید بگم که کلاس درسی نیست و از اون گروهای صمیمیه که هرکسی نمیتونه واردش شه مگر با تایید و رای گیری اعضا...منو برد توی گروه اما انقد چند نفر واکنش بد نشون دادن که پشیمون شدم...از طرفی بعدش لفت دادم از گروهشون...بعدش اومد بهم پیام داد که خیلی دوست دارم توی گروهمون باشی حمایتت میکنم و کلی حرف امید دهنده ی دیگه...گروه رو فرداش رفتم و با واکنش های شدید بچه ها مواجه شدم...بیشترشون رای مثبت دادن به حضورم اما مخالفا خیلی بد رفتار کردن شانس من اون روز هم خودش نبود.. بهش پیام دادم که میدونستی اینا اینجورین گفت من توی قوانین از همه سختگیرترم اما چون نسبت با حضور تو نظرم مثبته حمایتت میکنم و از این به بعد که من اومدم دیگه خیالت راحت باشه🤤من برام عجیبه...فازش چیه؟از من خوشش اومده؟امروز شنیدم کلاس رو اومده و من نرفتم یه لحظه حس عجیبی پیدا کردم...اما حس اون رو دقیق نمیدونم..‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا تا آخرش خوندم هر لحظه تعجبم بیشتر شد چون فک کردم پسر داری همکلاسی پسرت اینجوری رفتار میکنه   

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
خدایا تا آخرش خوندم هر لحظه تعجبم بیشتر شد چون فک کردم پسر داری همکلاسی پسرت اینجوری رفتار میکنه &n ...

پسرا که واسه پسرای دیگه این کارارو نمیکنن مگر اینکه تمایلات دیگه ای داشته باشن😂😂

2738

نه فک کردم پسرت دانشجوعه خودت جوون و خوشگلی چشش همکلاسی پسرتو گرفتی

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش