2733
2734
عنوان

درمان خانگی عفونت بدین

165 بازدید | 19 پست

عفونت گرفتم و ترشح  و خارش و سوزش دارم ...برای بارداری اقدام کردم..چیکار کنم خوب بشم.سیر قاعده اوره؟

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تاپیک معجزه منو بخون

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

من این ماه دو دونه شیاف ماریانا گداشتم والان باردارم چهار هفته البته اقدام نبودم ناخواسته باردار شدم فقط خواستم بگم شیاف ماریانا عالیه برا مشکلات رحمی وگشادی واژن 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
2738

عنبر نسا دود کن عالی 

ابم زیاد بخور .دسشویی زیادم بری خوبه 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
من این ماه دو دونه شیاف ماریانا گداشتم والان باردارم چهار هفته البته اقدام نبودم ناخواسته باردار شدم ...

برا واژن موقتیه ؟

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
برا واژن موقتیه ؟

سه ماه مصرف هفته ای یه دونه باید بزارن سه سال جوابش میمونه و با اولین مصرف شیاف تاثیر ومیبینید عالیه واقعا میگم

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
من این ماه دو دونه شیاف ماریانا گداشتم والان باردارم چهار هفته البته اقدام نبودم ناخواسته باردار شدم ...

میشه بگی طرز تهیه ش چطوریه؟میداری داخل بعد خودش جذب میشه؟ممنون میشم جواب بدی

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
2706