2726
عنوان

کاش با همشهریم ازدواج میکردم ....عروس ترکا شدم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 60 پست

منم عروس جای دیگه شدم. اما با شوهرم شهر خودم زندگی میکنیم. با این حال تفاوت فرهنگی خیلی برام سخته. نمیشه گفت بد یا خوب. اما این تفاوت ها و رفتار خانواده همسرم، خیلی وقت ها ناخواسته باعث آزرده خاطر شدنم میشه که کاریش هم نمیشه کرد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آده ..

واقعا؟من خواستگارم تهرانه میترسم برم راه دور

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728

سر همین راه دور یکم ب مشکل خوردیم من قبول نمیکنم برم

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

منم عروس ترکا شدم.طرف ارومیه هستن خیلی گلن.بالاخره هرکی یه خوبیا و بدیایی داره

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
بله بله  من خواستگار پر و پا قرصم اصالتا لُر بود  برا همین پرسیدم

غریب کش،من ندیدم عروس غریب رو اینجوری بکنن، اما طایفه به طایفه فرهنگ متفاوته

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
غریب کش،من ندیدم عروس غریب رو اینجوری بکنن، اما طایفه به طایفه فرهنگ متفاوته

زیادم مطمئن نباش،حاضرن سر عروسو ببرن برا دختراشون

میگن برار زا و دگر زا

خوور زا و جگر زا

اینو میکنن تومخ بچه هاشون ک بچه ها دختراشونو عزیز کنن و بچه ها پسرارو اوت

2706