2733
2734
عنوان

🎇✨ کاربرانی که درخواست قطع دسترسی دارین 🎇✨

| مشاهده متن کامل بحث + 4266 بازدید | 437 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حذف شه لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3149075/النگو?postId=102032918

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

سلام. ببخشید آیا امکانش هست پست و کامنت هایی که برای تاپیک دیگران گذاشتیم کاملا پاک بشه؟ من کاربری قبلیمو @شاپرک_صورتی رو تعلیق کردم ولی میخوام تمام کامنت هایی که قبلا برای دیگران گذاشتم کاملا از اینترنت پاک باشه. همچنین ممنون میشم برای این کاربری جدیدم هم همین کار انجام بشه🌹

2731

سلام نی نی یار عزیز لطفا پست هایی که گذاشتم و کاربریم رو پاک کن، هیچ گونه پست بدی ندارم تاپیکم اصلا ندارم فقط میخوام دیگه نیام تو سایت چون وقتم رو میگیره ....ممنون که رسیدگی می کنید.

ی آبی آسمونی که میخواد طلایی شه..وزن اولیه:۶۳/۸۰۰...کنونی:۶1/4۰۰...هدف:۵۳

خواهش میکنم درخواستمو قبول کنید

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
سلام نی نی یار عزیز لطفا پست هایی که گذاشتم و کاربریم رو پاک کن، هیچ گونه پست بدی ندارم تاپیکم اصلا ...

سلام عزیزم حذف پست اصلا نداریم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام. ببخشید آیا امکانش هست پست و کامنت هایی که برای تاپیک دیگران گذاشتیم کاملا پاک بشه؟ من کاربری ق ...

سلام عزیزم امکان حذف کامنت نیست اصلا

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
خیلی ممنون از لطفت دوست قشنگم انشاالله به همه ی ارزوهات برسی گلم

كاري نكردم گل بانوي مهربان🌹.......

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سلام نی نی یار عزیزم من دیشب کاربریم فعال بود اما صبح وقتی که وارد سایت شدم دیدم که قطع دسترسی شدم ن ...

سلام عزیزم تو  خصوصی شماره یا ایمیلی که عضو بودین رو بدین چک میکنم

2706