2737
2734
عنوان

ازمايش بارداري

97 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

من هميشه نظرات و تايپيك هارو ميخوندم اولين باره خودم تايپيك زدم

من پريودي نامنظم دارم و دكتر گفت كيست دو ميلي دارم و تنبلي تخمدان دارم ولي شديد نيست

بهم متفورمين داد روزي دو تا بخورم و اينوفوليك و روكين داد براي كيستي ك داشتم

روكين ك تموم شد پريود شدم و بعد ك پاك شدم روز ٩ پريودي اقدام داشتم

٥ روز بعد از اقدام دو روز لكه بيني داشتم ك دكترم گفت بيبي چك بزن يا ازمايش بده..بيبي منفي شد ازمايش دادم بتا ٦ بود ولي گفته سه روز ديگه ازمايش تكرار شه..ده روز بعد اقدام ازمايش دادم...

حالا ميخوام بدونم احتمال بارداري وجود داره؟؟

ببخشيد خيلي حرف زدم

بله عزیزم هرجور احتمالی هس

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترت مطمئنی دکتره!؟ 

5 روز بعد اقدام آخه؟!  ممکنه سلول تخم هنوز تو لوله باشه به رحم نرسیده حتی.... 

عجله نکن دو هفته حداقل باید از اقدام بگذره... حدااااااقل

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731

بهتره تا موعد صبر کنی چون لقاح تا ۱۴ روز طول میکشه تا انجام بشه

از خدا برات ی بچه سالم میخام خواهرجان.

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
دکترت مطمئنی دکتره!؟  5 روز بعد اقدام آخه؟!  ممکنه سلول تخم هنوز تو لوله باشه به رحم نرسی ...

آره دكترا والا اينجور نميگن پنج روز بعده اقدام 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2738
آره دكترا والا اينجور نميگن پنج روز بعده اقدام 

من iui کرده بودم که Hcg زدم تخمک همونجا آزاد میشه، دکترم گفت حداقل 15 روز صبر کن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
پس چه جوري تو ازمايش نوشته سه روز ديگه تكرار كنم

آخه مگه ميشه هنوز چيزى تشكيل نشده نشون بده تا تخم و اسپرم لقاح تشكيل بدن برن داخل رحم لانه گزينى كنن طول ميكشه بعده ١٤روز از لقاح نشون ميده 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
من با ازمايشگاه هم ك صحبت كردم گفت ٤ روز بعد از نزديكي بيا ازمايش بده😕😕😕

هر موقع چقدر هزينه ميكنين اونا از پول بدشون نمياد 

گيج شدم واقعا🤦‍♀️🤦‍♀️ خدا دختر گلتون رو براتون حفظ كنه عزيزم😍

ممنون عزیزم ❤️

اصلا عجله نکن به حرف این دکترام زیاد گوش نکن... صبرداشته باش انشاالله که خیره 

2706