2726
عنوان

برآورده شدن آرزو ( 41م تا 48م )

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 99 پست

اول این تاپیک رو به نیت ازدواج و خوشبختی با کسی که دوسش دارم زده بودم، 

ولی الان بعد از گذشت سه روز میبینم که واقعا چیزهای خیلی مهمتری هم هست...

فایده اینکه من واسه علاقه یک طرفم نسبت به اون فرد دعا کنم و به زور از خدا بخوام اونو بهم بده چیه؟

خدایا اگر ازدواج با اون به صلاحمه و خوشبخت میشم خودت میاریش تو زندگیم، از یه راهی که من حتی فکرشم نمیکنم...

پس، لطفا هوای این دل ما رو داشته باش   

مامانم خیلی دلش میخواد ماشینمون رو عوض کنیم اگه بشه که عالی میشه   

داداشم دست از این لجبازیش برداره و بشینه پای درسش، خیلی نگران آیندشیم...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من میخوام بابام خوبشه،مامان بشم،وبه زودی باشوهرم برم اونجایی ک دوسدارم زندگی کنیم آخه خودمو جردادم تاراضی شده ولی میگه چندوقته دیگه میترسم پشیمون شه دعاکنین زیرقولش نزنه واقعن مهمه ک بریم بیشتربخاطرزندگیمون بقرآن اینجایی ک الان هستیم ب صلاحمون نیس ❤

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
من میخوام بابام خوبشه،مامان بشم،وبه زودی باشوهرم برم اونجایی ک دوسدارم زندگی کنیم آخه خودمو جردادم ت ...

انشاا.. حال پدرت خوب بشه، مامان بشی و زوده زود با شوهرت بری همونجایی که میخوای زندگی کنین   

ازدواج خوب 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2706