2726

پسرم دو سالشه! توی خونه بهترین، باهوش ترین و حتی حرف گوش کن ترین بچه ی دنیاست! سعی محیط خونه رو پر از آرامش وامنیت و احترام نگه داریم براش که همینطور هم هست!

اما.....

وقتی میریم بیرون دقیقا برعکس میشه! حرف گوش نکن، افسار گسیخته، هرررررر چی ببینه میخواد! بخصوص دوچرخه و کالسکه بچه های دیگه رو بااااید هل بده! در غیر اینصورت چنان قشقرقی بپا میکنه که نگو و نپرس!

من هم دارم دیگه صبر و آرامشم رو از دست میدم! از طرفی هم دلم نمیخواد توی خونه حبسش کنم! هر روز میبرمش بیرون! 

حالا سوال من اینه که بچه های شما هم اینجوری بودن؟ اصلا هیچوقت خوب میشن؟ قرار هست تغییر کنه یا همینجور من تا ابد بیچاره می مونم؟!

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!

خوب میشه. بیشتر بچه ها اینجوری میشن

خیلی وقت بود ندیده بودمت پشمک جان. خوبی؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثل دختر من.دوسالشه هرجا سه چرخه میبینه انقد گریه میکنه و جیغ میزنه که نگو.اما اصلاکارایی نداره براش که بخریم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

دختر اولم بیرون از خونه خیلی خوب بود..یسری رفته بودیم بیرون۳سالش بودشرو بگریه کرد ک فلان وسیله رو میخام..من فقط نگاش کردم گفتم تا زمانی که گریه کنی هیچی واست نمیخرم بعد فک میکنی من جلوی مردم خجالت میکشم..

گفت آره فک‌میکردم اگه نق بزنم همه کار میکنی..

دومی تو بازار فقط میخاد راه بره و کسی بش دست نزنه..دست بزنین غوغا میشه😣

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
مثل دختر من.دوسالشه هرجا سه چرخه میبینه انقد گریه میکنه و جیغ میزنه که نگو.اما اصلاکارایی نداره براش ...

خب چند تا بخری؟ چقد بخری؟ پسر من که هر رنگ و هر مدلی از اونواع موتور، ماشین، دوچرخه، سه چرخه، اسکوتر، اسکیت و... ببینه میخواد! در توانم که نیست که همه رو بخرم😐

دختر اولم بیرون از خونه خیلی خوب بود..یسری رفته بودیم بیرون۳سالش بودشرو بگریه کرد ک فلان وسیله رو می ...

چه دخترای خوب و حرف گوش کنی! خدا حفظشون کنه😍

خوب میشه. بیشتر بچه ها اینجوری میشن خیلی وقت بود ندیده بودمت پشمک جان. خوبی؟ 

سلام عزیزم! ممنون ازاحوالپرسیت! انقدر مشغول کار و زندگی شدیم که دیگه اوقات فراغتی باقی نمی مونه که بخوام با دوستای قدیمی نینی سایتیم صحبتی داشته باشم! 

شما خوب هستین؟ چه خبرا؟

چه دخترای خوب و حرف گوش کنی! خدا حفظشون کنه😍

سلامت باشید..خدا گل پسرتونم حفظ کنه..

البته حسابی هلاکم کردن...

دومی بنظرم بیرون فضول تر و حرف گوش نکن تر...😣

دومی خدا رو شکر تا حالا ۲فقط بیرون رفتنی لج کرده بود ک فلان وسیله رو میخام..

سن۲تا۴ بچه ها خیلی رو اعصابن

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
پسر منم دوسالشه گریه میکنه.منم میگم نمیشه مال مردمه.گریه میکنی بریم خونه. بهترمیشه

منم هم این مدلی مثل شماتهدیدش میکنم! هم بهش وعده میدم! هم از روش حواس پرت کردن! ولی بخصوص وقتی وسایل بچه های دیگه رو میبینه دیگه نه میشنوه نه میفهمه! فقط راه میفته دنبالشون و گریه و زاری

سلامت باشید..خدا گل پسرتونم حفظ کنه.. البته حسابی هلاکم کردن... دومی بنظرم بیرون فضول تر و حرف گوش ...

تا ۴ سال؟؟؟؟ خیلیه که😓

یعنی بعدش خوب میشه؟!

2706