2737
2734
عنوان

سوال

44 بازدید | 11 پست

کسی هست 10 روز قبل پریود سردرد و حالت تهوع داشته باشه؟. . البته گنگ و گیج هم باشه

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
من  همش اعصابم خورده  با دوستام دعوا میکنم سخت  نمونش همین دیشب با خاک یکسانش کردم

سردردت چه شکلیه؟ من پیشونیمو شقیقه هامه.. زانوهامم ضعف میره.. آخه 10 روز جلوتر این همه حال بد؟؟

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سردردت چه شکلیه؟ من پیشونیمو شقیقه هامه.. زانوهامم ضعف میره.. آخه 10 روز جلوتر این همه حال بد؟؟

احساس سر گیجه دارم بیشتر 

خنگ میشم چیزی یادم میره و اینا

سر دردم بیشتر همون جلو سر 

اخ گفتی زانوهاممم انگار خالی میشه و بی حس 

وای خیلی بده

دردش که دیگه نگم با قرص خوب میشم

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2728
احساس سر گیجه دارم بیشتر  خنگ میشم چیزی یادم میره و اینا سر دردم بیشتر همون جلو سر  اخ ...

واااای خیلی بدِ.. کاش خوب بشیم.. تو هم 10 روز اینطوری؟ من هی زیاد میشه کم میشه.. خیلیییییی غصم میشه.. چرا مثل آدم پریود نمیشم آخه؟

واااای خیلی بدِ.. کاش خوب بشیم.. تو هم 10 روز اینطوری؟ من هی زیاد میشه کم میشه.. خیلیییییی غصم میشه. ...

آره 👌

من اکثرا یه هفته که مونده حالتام شروع میشه 

بخدا 

هوس میکنم بعضیا اینقدر خوبن 

اونوفت مااااااا از اینم شانس ندارم من😑

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
آره 👌 من اکثرا یه هفته که مونده حالتام شروع میشه  بخدا  هوس میکنم بعضیا اینقدر خوبن&nb ...

😢😢😢😢کاش خوب شیم.. ان شاءالله مشکلات کم شه دوست خوبم.. 

واسه منم دعا کن.. 

ممنون که جواب دادی عزیزم🌷

😢😢😢😢کاش خوب شیم.. ان شاءالله مشکلات کم شه دوست خوبم..  واسه منم دعا کن..  ممنون که ج ...

انشاءالله

به حق ۱۴معصوم 

چشم اگه قابل باشم عزیزدلم😘

خواهش میکنم 

خدا حافظتون🤚🤚🤚

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2738
انشاءالله به حق ۱۴معصوم  چشم اگه قابل باشم عزیزدلم😘 خواهش میکنم  خدا حافظتون🤚🤚🤚

💕💕💕

گلم یه سوال دیگه من فوبیای فشار خون دارم.. ممکنه سردردم از فشار بالا باشه به نظرت؟

انشاءالله به حق ۱۴معصوم  چشم اگه قابل باشم عزیزدلم😘 خواهش میکنم  خدا حافظتون🤚🤚🤚

عزیزم ممکنه از فشار بالا باشه؟ من فوبیای فشار دارم😢