2737
2734
عنوان

متوجه شدم خانمم مانتوهاش رو گذاشته برا فروش

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 60 پست
اخه اون خطی که خاموش بود بهم نگفته گذاشته رو گوشیش میدونه من حساسم رو این چیزا

"من حساسم" جمله خطرناکی هست

مراقب باشید

معمولا آدمها وقتی میخوان بدون منطق در مورد یک موضوع برخورد کنن، اولش میگن من حساسم

به جای حساس بودن با هم گفتگو کنید و توافق

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم ابش کم هم نونش شما حالیت نیست انگار  بیشتر محبت و توجه کن و اینکه برای اینکه چشمت به مانتو ...

دعوا نداریم که شما خانما چرا دل آدم و خالی میکنین یعنی نمیشد ارومتر بگید؟نه والاه تو قسمت وسایل شخصی نرفتم کل آگهیهارو میدیدم

با کاربری  آقام اومدم بعد که دستش برام رو شد رمزشو برا خودم تغییر دادم🙃 تاپیکایی هم که راجب بهم زده هم پاک نکردم ونمیکنم بعنوان مدرک😒⁦:-|⁩😏

بیخیال واسه چی حساسی

بزار بفروشه با پولش میخاد ی مانتو جدید بخره.

اتفاقا خیلی هم خانم مقتصدیه 

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2728

خط اضافه رو گذاشته تا اه مزاحمی پیدا شد اذیت نشه راحت درش بیاره خوبه که خط خودشو نزاشته البته باید یه اطلاعی میداد

"من حساسم" جمله خطرناکی هست مراقب باشید معمولا آدمها وقتی میخوان بدون منطق در مورد یک موضوع برخورد ...

خانمم همیشع پنهونکاری داره تاپیکای قبلیمو بخونین وگرنه ما به سختی بهم رسیدیم

با کاربری  آقام اومدم بعد که دستش برام رو شد رمزشو برا خودم تغییر دادم🙃 تاپیکایی هم که راجب بهم زده هم پاک نکردم ونمیکنم بعنوان مدرک😒⁦:-|⁩😏

خوب لازم نداشته گذاشته برا فروش بهتر از اینه که بندازه دور خوب داره از لوازمش به خوبی استفاده میکنه شما مردا نمیدونم چتونه بندازه دور وسایلشو میگین چرا میندازه به این نوعی به فروش بزاره میگین چرا گذاشته فازتون چیه دقیقا 🤔🤔

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
2738
خانمم همیشع پنهونکاری داره تاپیکای قبلیمو بخونین وگرنه ما به سختی بهم رسیدیم

در موردش صحبت کنید

پنهان کاری از ترس میاد

شاید برخورد شما به نوعی باعث نگرانی ایشون شده که ترجیح داده پنهانکاری کنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

والا حق هم داری .ادم شیپور دیوار پیام میزاره ینی منفجر میشه گوشی ادم از مزاحم.بشما میگفت کاش

😐عاشق این ایموجیم  کلی حرف توشه
2706