2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد😕😕😕😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عيب ندارهه دعوا ميشه منم صبح شوهرم گفت ول ميكنم بر ميكردم ايران منم كفتم تا از سر كار ميام رفته باشي ها  گفت نه اينجور نميرم گفتن باشه حتما مهريه ات هم ميخاي نفقه چطور 🤣🤣🤣🤣،الان اومدم ديدم هنوز خوابه خيلي جدي نگير اين بحث ها رو 

زندگی منو خونواده شوهرم بهم ریخت شوهرمن بشدت دهن بین بود ومادرشوهرم نقطه ضعف شوهرم رو میدونست که دهن بینه وهرچی بگن روی رفتارش بامن اثرمیزاره خیلی سخت بودزندگی باهمچین مردی ولی شما تلاش کن ایشالله خوشبخت باشین گلم💖💕

2728
زندگی منو خونواده شوهرم بهم ریخت شوهرمن بشدت دهن بین بود ومادرشوهرم نقطه ضعف شوهرم رو میدونست که دهن ...

الهی خدا زندگی بعدیتون رو زیبا کنه😢😢😢میفهمم حالتو

ببین عزیزم من ۱۲سال از زندگی مشترکم گذشته خیلی از اخلاقهاشو تغییر دادم اما چند سال یکبار اخلاق جدید پیدا میکنن من دیگه بریدم چند روزی میشه باهاش قهرم ،تاحالا فکر میکردم اخلاق منت کشیش توی زمان قهر درست شده اما حالا میبینم اون من بودم که تغییر کرده بودم وگرنه این آدم همونطور بی درک ومغرور تشریف داره 

2738