2703
2553
عنوان

نظربدین.....‌

93 بازدید | 11 پست

به نظرتون میشه بدونه سهمیه رتبه تک رقمی در کنکور اورد(بعد از تاثیر سهمیه ،،،،نه رتبه خالص)

چون من یکی رو میشناسم که با رتبه ۵۰۰ سهمیه گرفت رسید به ی رتبه تک رقمی

بعد اگه اینجوری باشه تمام کسانی که زیر پونصد شدن اگه سهمیه بهشون تعلق بگیره ،(حداقل ۳۰ تاشون دارن سهمیه)رتبه ات خیلی بیشتر میشه نه؟

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خیلی به این چیزا فکر نکن پشت پرده ها خبرهاییه که هیچوقت ازش سر در نمیاری و نمیدونی چطوری حساب کتاب م ...

من خیلی نیاز دارم که رتبه ام تک رقمی بشه

و صدبرابر توفکره خوندنم ولی وقتی این خبرو شنیدم ناامید شدم به کل

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
همه با سهمیه رتبه نمیارن که اگه هم سهمیه لحاظ نشه بازم ربطی به رتبه بقیه نداره که بره بالا

یعنی اگه به طور خالص رتبه ات ده بشه مثلا

بعد از تاثیر سهمیه هم ده میمونه؟

2714
اگه رتبه ات 10 بشه با شهمیه میشی رتبه 1

مشکل اینجاست سهمیه ندارم

منطقه دو سهمیه داره؟

خب سهمیه نداری پس باید درس میخوندی

مرسی که گفتی واقعا نمیدونستم😐