2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیر یک سال آلرژی میاره

یکسال ب بالا موردی نداره

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

ای وای یاد دختر خودم افتادم سه ماهه بود خواستم یه ذره بزنم به لبش طعمشو بچشه با لثه هاش گرفت ول نکرد یه ذره کنده بود نه در میاورد نه قورت میداد من زهر ترک شده بودم هر کار کردم نزاشت در بیاره همش تو دهنش میجویید خوشش میومد😂 آخرش شیر دادم نفهمید قورت داد رفت بعدش که فهمیده بود تو دهنش نیس گریه میکرد 😂😂

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2738

هویج پخته وسوپ بدون نمک وادویه بهش بده تاخوب نشده هم واکسن نزنی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤