2737
2734
عنوان

مرکزامیدودکترشجاعی

53 بازدید | 11 پست

سلام خانومامن بالاخره امروزازمایش بتادادم وتبتربتام 1000بود😊

میخاستم ازالان تحت نظرخانوم دکترشجاعی باشم ایاکسی هست ک اونجازایمان کرده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماپیششون بودین...کدوم مطبشون میرفتین

من یبار برای چکاب رفتم دوستم یکسال نازایی داشت با یه نسخه شجاعی باردار شد و ویزیتای بارداریش رو پیشش رفت ولی برای سز رفت جای دیگه.مطب شهرک وللیعصرش

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
من یبار برای چکاب رفتم دوستم یکسال نازایی داشت با یه نسخه شجاعی باردار شد و ویزیتای بارداریش رو پیشش ...

خودشون بودن تومطب اخه من زنگ زدم گفتن خودشون نیستن مامازیرنظرایشون هستن...حالانمیدونم فعلااینجوریه یاکلا😕...ازهزینه هاش خبرندارین؟

خودشون بودن تومطب اخه من زنگ زدم گفتن خودشون نیستن مامازیرنظرایشون هستن...حالانمیدونم فعلااینجوریه ی ...

الان رفته سفر که نیستش وگرنه خودش ویزیت میکنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

حتما برو مرکز امید من خودم یبار سز شدم ولی ایشالا برای بارداری بعدیم میرم پیشش برای وی بک

حتما برو مرکز امید من خودم یبار سز شدم ولی ایشالا برای بارداری بعدیم میرم پیشش برای وی بک

اره میرم حتما میخام ازالان وانشالله تااخربارداری زیرنظرشون باشم