2737
2734

شعله پخش کن بزار با شعله خعلی کم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیرشو باید خوب کم کنی    ۴۵ مین اینا باید رو گاز باشه 

شما نیم ساعت گذشت  خلال دندون بزن ببین میچسبه  اگع میچسبید بذار بمونه  اگه نه که خوبشه 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
2728
2738

من چند وقته مواد کیکو میریزم تو فنجون ،فنجونارم میذارم تو آب جوش انقدم پف میکنه بیا و ببین سرریز میشه همونجوری میپزه،همون کاپ کیک خودمون‌....خییلی راحت تره

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
یعنی فنجون میزارییییییییییی تو قابلمه؟

ببین فنجونامو چرب میکنم مثل همون قالب کیک بعد مواد کیکمو تا نصف فنجون میریزم،بعد به اندازه دو بند انگشت آب میریزم تو قابلمه جوش که اومد فنجونارو میزارم توش در قابلمه رو هم با دمکنی میبندم بیس دیقه ای حاضره

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2706