2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کشته مرده اوناییَم که میگن آشپزخونه‌های الآن نه در دارن نه اوپن😂 خب وقتی در نداره یعنی اوپنِ،  اوپن یعنی باز...

باید بگین نه در دارن نه کانتر

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
جزیره چیه. کلا یا اشپزخونه اپن هست یا در دار دیگه

یعنی از هر دو طرفش میشه بری بیایی فقط برای مرض گزاشتن بعدم میشه جابجاش کرد زیرش چرخ داره 

💙 با افتخار استقلالیم ...
نههه. خودم اپن دوس ندارم. قدیمی میخوام

افرينننن به سليقه ت خيلي هم شيك ميشه تازه از ديوارش كه ميوفته توي پذيرايي يا اتاق خواب ميتوني كلي استفاده بكني براي دكوري يا استند تلويزيون

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
کشته مرده اوناییَم که میگن آشپزخونه‌های الآن نه در دارن نه اوپن😂 خب وقتی در نداره یعنی اوپنِ،   ...

واای خدا منو اسب کن اوپن ب اون دیوار جلویی آشپزخونس میگن خیلی خوته ها ندارن اونو کامل بازه فقط کابیینته 

از اشپزخونه اپن متنفرم عين ويترين ميمونه ادم توش امنيت نداره همه ميبيننت !!!

واقعیتشم اینه اپن به درد همین غربیها میخوره که نه آشپزی می کنن نه مهمون دارن.

خونه الان من به سبک اینجا یک آشپزخونه جزیره کوچیک داره که فقط ویترنیه. انبار پشتش رو گاز و هود گذاشتم و آشپزیمو اونجا می کنم. یک پیاز میومدم سرخ کنم قبلا کل خونه 3 روز بو می گرفت.

کشته مرده اوناییَم که میگن آشپزخونه‌های الآن نه در دارن نه اوپن😂 خب وقتی در نداره یعنی اوپنِ،   ...

عزيزم خب درست ميگن سه مدل اشپزخونه داريم درب دار اپن ساحلي 

ساحلي باپذيرايي كاملا يكي هست و هيچ ديوار يا ام ديي اف جدا كننده نداره

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
واای خدا منو اسب کن اوپن ب اون دیوار جلویی آشپزخونس میگن خیلی خوته ها ندارن اونو کامل بازه فقط کابیی ...

استاد به همون دیوار جلویی آشپزخونه میگن کانتر

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706