2410
2553
عنوان

هفته ۴ بارداری

171 بازدید | 14 پست

سلام دوستان،هفته ۴ بارداری هستم،این سن حاملگی با lmp مطابقت نداره،یعنی با آخرین پریودیم باید الان جنین ۶ هفته میشد ولی با سونو ۴ هفته س لکه بینی هم دارم دکتر شیاف نوشته،کسی اینجوری بوده؟میترسم سقط کنم😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لقاحت دیر بوده

شیافتو استفاده کن

چند هفته هم صبر کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2456

راستی گرمی‌جات بخور

مویز خرما کشمش گردو

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
با شیاف درست میشه؟ دکتر سونوگرافی گف دو حالته،یا دیر لقاح تشکیل شده، یا رشد جنین متوقف شده

اون‌جنین که قابل دیدن‌نیست الان

صبر کن فعلا 

نگران هم نباش

زود رفتی برا سونو

گرمی‌جات بخور در حد اعتدال

2714
واسه چی خوبه؟

طب سنتی میگه دیر تشکیل شدن جنین و قلبش از سردیه

گرمی باعث میشه تشکیل بشه و کار به سقط نرسه

اون‌جنین که قابل دیدن‌نیست الان صبر کن فعلا  نگران هم نباش زود رفتی برا سونو گرمی‌جات بخور ...

نه بابا ساک حاملگی دیده شد اندازشم داد،ولی گف که دوهفته دیگه بیا اگه اندازش بزرگ شده باشه همه چی نرماله اگه بزرگ نشه هم که رشدش متوقف شده

نه بابا ساک حاملگی دیده شد اندازشم داد،ولی گف که دوهفته دیگه بیا اگه اندازش بزرگ شده باشه همه چی نرم ...

ساک باید باشه طول میکشه تا جنین رویت بشه

بودنش هست ولی قابل رویت نیست جنین داخل ساک

2706