1472
1459
عنوان

هفته ۴ بارداری

65 بازدید | 14 پست

سلام دوستان،هفته ۴ بارداری هستم،این سن حاملگی با lmp مطابقت نداره،یعنی با آخرین پریودیم باید الان جنین ۶ هفته میشد ولی با سونو ۴ هفته س لکه بینی هم دارم دکتر شیاف نوشته،کسی اینجوری بوده؟میترسم سقط کنم😔😔

لقاحت دیر بوده

شیافتو استفاده کن

چند هفته هم صبر کن

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

راستی گرمی‌جات بخور

مویز خرما کشمش گردو

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥
1436
راستی گرمی‌جات بخور مویز خرما کشمش گردو

واسه چی خوبه؟

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
با شیاف درست میشه؟ دکتر سونوگرافی گف دو حالته،یا دیر لقاح تشکیل شده، یا رشد جنین متوقف شده

اون‌جنین که قابل دیدن‌نیست الان

صبر کن فعلا 

نگران هم نباش

زود رفتی برا سونو

گرمی‌جات بخور در حد اعتدال

واسه چی خوبه؟

طب سنتی میگه دیر تشکیل شدن جنین و قلبش از سردیه

گرمی باعث میشه تشکیل بشه و کار به سقط نرسه

اون‌جنین که قابل دیدن‌نیست الان صبر کن فعلا  نگران هم نباش زود رفتی برا سونو گرمی‌جات بخور ...

نه بابا ساک حاملگی دیده شد اندازشم داد،ولی گف که دوهفته دیگه بیا اگه اندازش بزرگ شده باشه همه چی نرماله اگه بزرگ نشه هم که رشدش متوقف شده

1444
طب سنتی میگه دیر تشکیل شدن جنین و قلبش از سردیه گرمی باعث میشه تشکیل بشه و کار به سقط نرسه

چ خوب،مرسی از اطلاعاتت

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
نه بابا ساک حاملگی دیده شد اندازشم داد،ولی گف که دوهفته دیگه بیا اگه اندازش بزرگ شده باشه همه چی نرم ...

ساک باید باشه طول میکشه تا جنین رویت بشه

بودنش هست ولی قابل رویت نیست جنین داخل ساک

1418