2733
2734

يكى ب من گفت شمارت رو ذخيره ميكنم ك واسه فلان كار خبرت كنم

الان ٢هفتس گذشته خبرى نشده

الان رفتم يه استورى گذاشتم تو واتس 

اگ استوريم رو ببينه يعنى ذخيره كرده يا نه ربطي نداره !؟

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

اره اگ ببینه یعنی شمارتو ااره

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اگ ببینه یعنی شمارتو ااره

داره

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2728

اگه شمارت دخیره شده استورستو میبینه اگه ندید شمارتو نداره 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2738
واتساپ جدیدا میشه جوری استوری ببینی که طرف نفهمه

ن اين از اين كارا نميكنه رييس ي شركت بزرگه فك نكنم  از اين كارا كنه 😂اگ نبينه مشخصه ادم دروغگوعيه

یه سوال منم همچین شرایطی دارم برای اینکه بدونم اون شمارم رو داره یا نه ایا باید خودم هم شمارش رو ذخیره کنم ؟

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین

شاید نخاد استوریو ببینه یابلد نباشه ولی برای دیدن استوری هردو طرف شماره همو بایدداشته باشن

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
شاید نخاد استوریو ببینه یابلد نباشه ولی برای دیدن استوری هردو طرف شماره همو بایدداشته باشن

مطمئنم ك بلده ولى بقولع شما  ممكنه نخاد ببينه مثلا مامان من اصلا استوريارو باز نميكنه ميگ حوصله ندارم

یه سوال منم همچین شرایطی دارم برای اینکه بدونم اون شمارم رو داره یا نه ایا باید خودم هم شمارش رو ذخی ...

اره ديگ تو هم همينكارو كن