2733
2739
عنوان

شکم تخت

552 بازدید | 30 پست

خانوما من ۱سال و نیمه سزارین کردم اما شکمم جمع نشده و شل و افتاده هس،نفخ هم زیاد میکنم ک دیگه بدتر

شکمم مث این میمونه ک انگار شش ماهه حاملم،راه حل خوب و قطعی دارین ک تجربه شده باشه

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم

منم همینجوریم یه مدت رفتم باشگاه با بچه سخت بود ولی تاثیر داشت ولی هنوزم بزرگه بخصوص پایین شکمم😢😢

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
منم همینجوریم یه مدت رفتم باشگاه با بچه سخت بود ولی تاثیر داشت ولی هنوزم بزرگه بخصوص پایین شکمم😢😢

برا منم سخته با بچه 

منم همه جام خوبه فقط شکمم انداممو خراب کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذاهای بخار پز و کبابی بخور ,برنج کم بخور,ورزش کششی انجام بده ,خودم همینارو انجام دادم  و برگشتم به وزن اولیه.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731

تو خونه دراز نشست برو گلم .تا وقتت ازاد میشه نی نی تو دست بالت نیس 

دراز نشست مثلا روز اول 15 تا یه هفته همینقدر برو بعد هی زیاد کن ....قبلش کمی گرم کن عضله شکمت نبنده درد بگیره مثلا برقص

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
لا مصب هر. کار کنیم این شکمه به زور میره تو ولی من چند روزه که صبحونه میوه میخورم فقط بهترینش سیب و ...

نمیخوام لاغر شم اگه بخوام لاغر کنم صورتمم لاغر میشه

فقط مشکل شکمه

2738
غذاهای بخار پز و کبابی بخور ,برنج کم بخور,ورزش کششی انجام بده ,خودم همینارو انجام دادم  و برگشت ...

عزیزم شکم فکر نکنم حالاها بره بعد زایمان  

برا منم سخته با بچه  منم همه جام خوبه فقط شکمم انداممو خراب کرده

منم همینم بخدا اگه راهشو یاد گرفتی به منم بگو عزیزم ولی واسه نفخت  عرق نعنا و رو برنجت زیره بریز جواب میده عزیزم

عزیزم شکم فکر نکنم حالاها بره بعد زایمان    

البته من زیاد میخورم و ورزشم نمیکنم اما فقط شکمم چاق میشه

یکم صورتمون چاق میشد دیگه والا

منم همینم بخدا اگه راهشو یاد گرفتی به منم بگو عزیزم ولی واسه نفخت  عرق نعنا و رو برنجت زیره بری ...

فقط رو برنج؟؟؟؟؟؟؟

بقیه غذاهارو چی؟؟؟

البته من زیاد میخورم و ورزشم نمیکنم اما فقط شکمم چاق میشه یکم صورتمون چاق میشد دیگه والا

منم همه جام پره فقط شکمم خیلی بزرگه به قول شما مثله زنه پنج شیش ماهه میمونه

2706