2726
عنوان

ملاقات و قرار گذاشتن تو دوران دوستی مهمه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 27 پست
حرف شما متین ولی متاسفانه ازون خانواد هایی هستیم که تا سالگرد مادربزرگم تمام نشه پدرم عمرا اجازه بده ...

برو ببینش ولی مثلا مادرت بدونه . پسرم بدونن خانواده ات در جریانن . اشکال نداره برو ببینش . سعی کن بشناسیش . دوستش داری ؟ برات جذاب هست؟ میگی راحت نیستم بخاطر خجالتی بودنته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بیرون بری باهاش چند بار کلی اطلاعات دستت میاد . ولخرجه ، خسیسه یا شکاک نباشه و... راجب چیزای مهم زندگی حرف بزن . ببین اصلا به دلت میشینه . مهربونی بلده ناز کشیدن . دقت کن دروغگو نباشه . ببین اهل خساب و کتاب و برناما ریزی هست برای ایتدش . وابسته نباشه به خرف مامانش باشه . 

برا منم اینجوری بود،اما خونوادم خوب نمیدونستن که بریم بیرون همو ببینیم،اما تلفنی و اس ام اسی،ارتباط داشتیم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
برو ببینش ولی مثلا مادرت بدونه . پسرم بدونن خانواده ات در جریانن . اشکال نداره برو ببینش . سعی کن بش ...

دوسش دارم و دلنشینه براام ولی این حس با حس های دیگم فرق میکنه اخه من قبلش هوس های زودگذر داشتم که قبلا فک میکردم عشقه . اما این متفاوته واسم 

نمیدونم بخاطر اینه که هنو خیلی راحت چشم تو چشم نشدیم و من یجوریم که پسر نزدیکم باشه قلقکم میاد یه حس گنگ دارم تو نزدیکی و معاشرت با پسرا ..

اما مبخوام با این پسر بهتر رفتارکنم تا بدونه منم دلم باهاشه فک کنم تو چندباری که ببینمش این حس خجالت و شرم ازبین بره 

من میرفتم البته از عشقم جدا شدم پارسال

بدیش اینه که هرجای شهرو باهاش دیدم الان خاطره هاش خیلی زیادن دهنم سرویس میشه

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
به کجا رسید رابطتون؟

ازدواج کردیم،حالا بعد نامزدی گف بهت که پیشنهاد دادم بیرون همو ببینیم،قبول نکردی،امتحانت میکردم ببینم میای سر قرار😏☹

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!