2410
2553

من منظورم از دوستی هست که سرانجامش ازدواج در نظر و خانواده پسر هم اومدن خاستگاری و پسره هم به فکر سرگرمی نیست.

امروز داشتم بهش فکرمیکردم یعنی ادم حتما باید تا دوران نامزدی صبرکنه تا برن بیرون و باهم بگردن یا بهتره قبلش باهم تو دوران دوستی قرار بزارن تا باهم بیشتر اشنا بشن؟! ... الان همه دوستای من با پارتنرهاشون(زیر دیپلمی اش همون دوس پسر😄) در ارتباطن و باهم میگردن شما نظرتون چیه؟ تو دوران دوستی برن بیرون خیلی کار زشتیه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😐چه حرفیه دوستی یعنی بیرون دیگه چت و زنگ نیس ک اگه بنظرت بده مثل خیلیا دوست نشو چون شاید تو ب چت قانع باشی ولی طرفت نیس و اینکه شناختی خوبی بدست نمیاد اگه نه اوکیه دوس شو

2714
الان ازدواج کردین؟ چقدر تو شناختتون تاثیرداشت؟

اره

خیلی 

ما 6 سال دوست بودیم هفته 5 روزشو باهم بودیم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
به نظر من خوبه. چون طرفتو بهتر میتونی بشناسی یه تاپیک زده بودم. بد نیست یه نگاهی بهش بندازی https:/ ...

اره بنظرمنم خوبه مخصوصا برای منی که وقتی میبینمش حساس میشم دلم میخواد دل سیرنگاش کنم نه کوتاه و گذرا تا یکم روم بهش وا بشه و ادای مجسمه های سنگی رو در نسارم بعدش😏

ی مشکلی اینجا هست . 

تو میگی خانوادش در جریانن . خواستگاری اومدن . الان تو باید جواب بدی بعد ی مدت نامزد باشی . دوستی مال قبل نامزدیه . بعد تو باهاش بیرون نری چه جوری بلید بشناسیس اخه؟ زشت چیه ؟ شش تا چشم و گوش دیگه قرض کن بشناسیش .  اگه پسر قول ازدواج داده و رسما خواستگاری نیومده خودت جدی فرضش نکن . حس کردم سنت خیلی کمه . اگه داقعا کمه ازدواج نکن . اینجا همش دخترهای کم سن میبینم دارن اسیب میخورن بخاطر بی تجربگیشون

اره خیلی  ما 6 سال دوست بودیم هفته 5 روزشو باهم بودیم

خانومی من خودم نمیدونم چمه خاستگارمو ببینم یجوری میشم نمیتونم سمتش نگاه کنم انگار زنجیر میندازن گردنم ولی اصلا از این بابت خوشحال نیستم عین دخترای تازه به دوران رسیده ام که پسر ندیده تو عمرش چیکارکنم بنظرتون😅🤣

ی مشکلی اینجا هست .  تو میگی خانوادش در جریانن . خواستگاری اومدن . الان تو باید جواب بدی بعد ی ...

حرف شما متین ولی متاسفانه ازون خانواد هایی هستیم که تا سالگرد مادربزرگم تمام نشه پدرم عمرا اجازه بده من نامزد کنم من میگم از این فرصت استفاده کنم و باهاش برم بیرون عین دوست بعد بسنجم ببینم چجوریاست تا موقعی که سالگرد و این محرم صفر تمام بشه و پدرمم راضی بشه

ی مشکلی اینجا هست .  تو میگی خانوادش در جریانن . خواستگاری اومدن . الان تو باید جواب بدی بعد ی ...

اره خب شما درست میگی سن کم برا ازدواج خوب نیست حالا کی خواست سریع بره خونه شوهر من خودم بشخصه تا نشناسمش حاظرنیستم زیر یه سقف برم و میخوام بشناسمش تا فرصتی که هست...

شاید بعد تمام شدن وقت مقرر کرده بابام؛ نامزدی چیزی بشه من میگم بزارم اون موقع یا قبلش حرکتیم بزنم؟

2706