2726
عنوان

همونم ک شوهرم انداختم بیرون+اسکرین

1888 بازدید | 77 پست

بیاین بگین چیکار کنم ؟

اسکرین هارو میزارم .بعد اسکرین ها به باباش زنگ‌زدم میگه نباید میرفتی و کلا منو مقصر دونست.اخرشم گفتم من زنگ زدم ک باشما صحبت کنم حرفاتونو بشنوم‌ بعد تصمیم بگیرم.

جالا بگین چیکار کنم؟ اگه برنگردم چیکار کنم؟ اگه برگردم‌چجوری برگردم ک تابلو نباشه؟ 

من پسرم رو فرشته صدا میزنم .دختر ندارم 😋😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

حالا همع ننویسین بذار# طوری نمیشه ها

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خب مشخصه برای شوهرت همچی جدیه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها دلم خیلی شکسته تا اسکرین میزاره یه صلوات برای حاجترواییم میفرستین مرسی, استارتر ببخشید 

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹
بچه ها دلم خیلی شکسته تا اسکرین میزاره یه صلوات برای حاجترواییم میفرستین مرسی, استارتر ببخشید 

5 تا فرستادم خوشگلم😍😍😘😘😘

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706