2733
2734

بچه ها من قرار بود برم جا دکتر حقی بیمارستان موسی بن جعفر اما گفتن امام حسینم یه سر برو رفتم به نظرم خیلی تمیز تر از  موسی بن جعفر بود 

حالا شنیدم دکتر موقر خوبه کسی تجربه داره ؟

نمیدونم کدوم بیمارستان برم .نمیدونم کدوم دکتر بهتره .

اصلا نمیدونم کی به کیه تروخدا تنبلی نکنین اگه چیزی میدونین بگین به خدا از ظهر همینجوردارم میپرسم هیچکس جواب درستو درمون نمیده 

به خدا کلافه شدم 

خدا خیرتون بدن🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

دکتر خوب که تو بیمارستان امام حسین بشینه میشناسین بگین اگه تجربه ای دارین

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم بیمارستان امام حسین ع خیلی خوبه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2728
دکتر خوب که تو بیمارستان امام حسین بشینه میشناسین بگین اگه تجربه ای دارین

من دکترم اکرم جنابی هست دکتر خوبیه 

راستی قیمت زایمانا رو پرسیدین؛

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
من دو سال پیش برا زایمان طبیعی رفتم بیمارستان امام حسین دکترخودم نیومد شیفت دکتر موقر بود اون برام ا ...

جوونه یا پیر رسیدگی شون چطور بود راضی بودی 

چرا دکترخودت نیومد

من دکترم اکرم جنابی هست دکتر خوبیه  راستی قیمت زایمانا رو پرسیدین؛

اره طبیعی ۱۴۰۰ فک کنم سز ۱۶۰۰ .۱۷۰۰

دکتر جنابیم خیلی تعریف شنیدم سز بودی یا طبیعی 

رسیدگیشون چطور بود

اره طبیعی ۱۴۰۰ فک کنم سز ۱۶۰۰ .۱۷۰۰ دکتر جنابیم خیلی تعریف شنیدم سز بودی یا طبیعی  رسیدگیشون ...

من هنوز نرفتم ان شالله همین بیمنارستان میرم و ان شالله طبیعی

ولی جاریم شیش سال پیش تو بیمارستان بیست و دوی بهمن با دکتر جنابی سز شد میگه که خوب بوده

2738
من شنیدم بیمارستان امام حسین ع خیلی خوبه 

خودن کجا میخوای بری

جوونه یا پیر رسیدگی شون چطور بود راضی بودی  چرا دکترخودت نیومد

نمیدونم بهش زنگ زدن گفت نمیرسم بعد پرسید دکتر شیفت کیه وقتی شنید دکتر موقره منو بهش سپرد میانساله مهربونه فقط بخیه برام نزد بهش گفتمم 

من هنوز نرفتم ان شالله همین بیمنارستان میرم و ان شالله طبیعی ولی جاریم شیش سال پیش تو بیمارستان بیس ...

منم احتمالا سز باشم

نمیدونم بهش زنگ زدن گفت نمیرسم بعد پرسید دکتر شیفت کیه وقتی شنید دکتر موقره منو بهش سپرد میانساله مه ...

طبیعی بودی یعنی نیاز به بخیه بود و نزد 🙄😢

2706