2733
2734

سرویس مدرسه پسرم 7تا بچه رو  با هم سوارمیکرد میبرد

چندبار اعتراض کردم که خانمه میگفت که مادرا میان التماس میکنن واینا همه سرویسها هم تا سر پره

آخر رفتم مدرسه اعتراض کردم مدیر باهاش تماس گرفت گفت 5تا بیشتر حق نداری سوار کنی 

بعد امروز پسرم اومد گفت: امروز دیگه اون

2تا که جدید اومده بودن نبرده 

الان عذاب وجدان گرفتم چون میدونم همه سرویسها پرن همه دربه در دنبال سرویس  ،

میگم آه  مامان اونا منو میگیره بچشونو از سرویس انداختم بیرون ،یه لحظه خودمو جای اونا بزارم بچم باید توی این سرمای زمستون پیاده این راه طولانی رو بره

از یه طرفم من از شهریور دنبال سرویس بودم اینا تازه وسط مهر یاد سرویس افتادن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب این فک کن تا اخر سال پای بچت داغون میشه از بس روش میشینن

البت منم مثه توام😖😖😖😖😖

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738

از نظر امنتی کار درستی نیست 

کار خوبی کردی اوناهم سرویس پیدا میکنن نگران نباش

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ب این فک کن تا اخر سال پای بچت داغون میشه از بس روش میشینن البت منم مثه توام😖😖😖😖😖

منم به همین فکر کردم که رفتم اعتراض کردم 

ولی عذاب وجدان گرفتم یه لحظه بچه من جای اونا بود

منم به همین فکر کردم که رفتم اعتراض کردم  ولی عذاب وجدان گرفتم یه لحظه بچه من جای اونا بود

شما قلب صافی داری این خیلی خوبه 

امیدوارم اونام یه سرویس خوب گیر بیارن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست