2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شده خیلی شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری به دعوا و اینکه مقصر کیه ندارم ولی چرا زنها دنبال اینن که فوری دعوا که میشه قهر کنن برن الان دیگه هیچ مردی دنبال زنش نمیره وقتی زن با پای حودش میره با پای خودش هم برمیگرده واقعا نتیجه مثبتی نداره قهر.مخصوصا که الان بعضی زنها خودشونو مفت در اختیار مردها میزارن.

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
2731
2738

کاش یه کم سیاست یاد بگیریم از زنهایی ک خیلی راحت میدونن چجوری دل ببرن و مردا رو مثل موم تو دستشون میگیرن.

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

یه بار شوهر منم بدجوری تو سر و صورت خودش زد انقدر ازش بدم اومده بود تا چن وقت نگاش نمیکردم بهش چن بارم گفتم وقتی خودتو میزدی ازت خیلی بدم اومد مرد نیستی یه بار دیگه اینکارارو بکنم

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

منم عصبي ميشم حالا يا از دست شوهرم يا پسرم ميزنم توي سرم البته ي توي خلوت خودم، 🙁 قبلا جلوي شوهرمم ميزدم ، بياد تورو بزنه خوبه؟؟؟؟

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2706