2726
عنوان

با شوهرم دعوام شده خیلی شدید

799 بازدید | 44 پست

با شوهرم دعوام شده قول داده بود دیگه اصلا تو سر خودش نزنه.اخه هر وقت دعوای بدی میکنیم مشت تو سر خودش میزنه نمیشه ک ادم عصبی میشه.قسمش داده بودم دیگه اینکار رو نکنه قول داده بود.ولی قول رو شکست زد تو سرش .

دیگه نمیخام کوتاه بیام دیگه اصلااااا نمیخام کوتاه بیام.چیکار کنم تورو خدا بگین 

میخام یه مدت طولانی نبینمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐😐😐

تاپیکا یه طوری شده ک منم هم اکنون دارم میزنم تو سر خودم

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2728

برو خداروشکر کن تورو نزد

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
😐😐😐😐😐 تاپیکا یه طوری شده ک منم هم اکنون دارم میزنم تو سر خودم

😂😂😂😂😂👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

حب آدمیچک عصبیه ب نظرت ب ق ل تو فکر میکنی اصلا؟؟؟ آدم عصبی حتی میتونه آدم بکشه بعد بشینه بالا سرش زار زار گریه کنه.به نظرم عصبیش نکن و اینکه ببرش مشاوره مدیریت خشم یاد بگیره

2706