2726

اقا من ي پسر دايي داشتم خيلييي منو دوس داشت 

خيلي 

خانواده هامونم ناجور مشكل داشتن 

مام ي مدت باهم حرف ميزديم تا اينكه من بش گفتم نميخامت برو 

بعد باباش اينا ترسيدن اين بگه منو ميخاد بريم خاستگاري 

چون خيلي كله شقه 

رفتن براش ي دخترررر پولدار گرفتن 

فضايي پولدار البته من فقط شنيدم 

ن عقدش رفتم ن عروسيو 

اونا ي شهرن ما ي شهر ديگه 

خالا دختره كرده تو اينستاي من در نمياره 

هر روزفالو ميكنه فلان ميكنه 

انگار بو بردع ي خبري بوده با اينكع من تالا نديدمش ن چيزي 

اصلنم تو فاز پسر داييم نيستم خداشاهده 

خب ميخاستمش ميگفتم بيا منو بگير 

اقا ديشب ي استوري گذاشتم منو دوس داشت ولي پولو بيشتر 

صرفا برا خنده بود زودم برداشتم ولي دختره ديدش

زودم برداشتما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه نظرم اشتباه کردی اون استوریو گذاشتی وقتی دختره تو اینستاته 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

چه شری

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

کرمه آخر کار دستت داد😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706