2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازسبزی تازه استفاده کن

توسبزیت یدونه سیب زمینی متوسط خام رنده کن

سیر حتما

بایدونه پیاز متوسط فلفلو نمک یکم بکینگ پودر بزن خیلی کم اگه گردو داشتیم بزن نداشتی هیچی دوتا تخم مرغ سرخ کن

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2731

من اينجورى درست ميكنم به نسبت ٣تره،٢ جعفرى، ١ شويد،و ١ كاهو ريز ريز اينا رو خرد كن بشور آبش بره كامل با تخم مرغ و ادويه نمك و زردچوبه و فلفل و گردو خرد شده اگه خواستى و يه ق آرد خوب هم بزن روغن داغ باشه

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2738

سبزی تره و سبزی های معطر رو خورد کن بشور بعد یکم ابجوش بریز روش بانمک بزا بمونه تا یکم پژمرده شه. بعد دوتا پیاز بزرگ رنده کن سه تا تخم مرغ بزن زردچوبه فلفل و ادویه کامل بهم بزن بعد سبزی رو بشور نمکشو ابشو کامل بگیر بریز بامواد قاطی کن بنداز دونه دونه سرخ شه. عاشقشم.. 

من از سبزي خورد كني ها سبزي كوكو ميگيرم

بهش تخم مرغ انقدري كه سبزي ها بچسبه به هم و موادم جدا جدا نياشه

نمك فلفل زردچوبه كاري زرشك و گردو خورد شده اصافه ميكنم با كمي ارد تا ترد بشه و تو روغن داغ يه لايه نازك پهن ميكنم در تابه رو ميزارم حساااابي سرخ ميشه بعد برش ميگردونم سمت ديگه شو يرخ ميكنم عالي ميشه

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
ازسبزی تازه استفاده کن توسبزیت یدونه سیب زمینی متوسط خام رنده کن سیر حتما بایدونه پیاز متوسط فلفل ...

😵 چ همه چیزای جدید خخخخخ.  من هیچ وقت هیچ کدومو نمیزنم خیلی ترسوام خخخخ

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
2706