1464
1411

یه آهنگ بخونین بقیشو حدس بزنیم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 

خوب بگین 

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 

هر بار این درو محکم ... 

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1436
1485
امشب شب...    

مهتابه 

لطفا امضامووووو....

بقیشو شما بگین😍😍😂😂😂👇👇

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
1474

تو بودی که.فک میکردی

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچوقت به تهش فکر نکنچون ممکنه برسی به غمته زندگی به این قشنگی میرسی به مرگته یک روز خوب، ممکنه برسی به شب پر از فکر و خیال ته یک خاطره قشنگممکنه برسی به یک یادش بخیراز حس و حال الانت لذت ببردر لحظه زندگی کن 
 هر بار این درو محکم ... 

نبند نرو....

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
من برم هیشکی تنها نمیشه...

بقض ابری برام وا نمیشه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
1508