2328

یه آهنگ بخونین بقیشو حدس بزنیم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 

خوب بگین 

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 

هر بار این درو محکم ... 

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2051
امشب شب...    

مهتابه 

امشو شوشه لیپاک لی هیرونه 

یوهووووو قرش بددده

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
 هر بار این درو محکم ... 

نبند نرو....

موقتاََ شیما نیستم🧘‍♀️   بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/