1874
2075

یه آهنگ بخونین بقیشو حدس بزنیم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 

خوب بگین 

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 

هر بار این درو محکم ... 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073
2050
امشب شب...    

مهتابه 

امشو شوشه لیپاک لی هیرونه 

یوهووووو قرش بددده

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2081

تو بودی که.فک میکردی

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
 هر بار این درو محکم ... 

نبند نرو....

هركى تو دور هميا پستامو لايك كنه الهى بحق٥تن ع وسط دو نصف شه اميدوارم آبجوش بريزه رو دستش بسوزه تاول بزنه تا٣ماه نتونه گوشى دستش بگيره(ق توجه نيكو❄️)                          لابد نشده كه نشده   اگه ميشد كه ميشد                     #سخن بزرگان                                                              ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى و من ميتوانستم در آخرين نفس از طُ بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم......💔
1718