1507
1411
عنوان

بیاین بازی باحال 😂😂😂😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3103 بازدید | 588 پست
گریه رو بس کن گریه به چشمات نمیاد ،دروغهه حرفات ،زندگیمو دادی به باد

تو قلب من نشستی قلب من و شکستی 😭😭😭

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
خوب منم دیگه عین تو بدم

دروغ میگفتی دوسم داشتی 

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 
قربان انگشتت ای دوست😍😂

💖 فدای شما ای دوست😂

من یه دختر زمستونی هستم❄ ❄ ❄ آسمان هم بهم میگن آخه میگن شبیه آسمونی یه دوستی دارم که بهم میگه آسی مرموزه 😶 اون یکی دوستم بهم میگه آسمون همیشه ابری ☁ ☁ یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدفی در دل دریا ( آخه اسم خودش دریاست ) 🌊 🌊 من یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدف کو مرواریدت ( آخه اسم خودش مرواریده ) این هم از دوستای من 😊                                                         من یه دختر ناراحت هستم 😢 😔 دلم همیشه گرفته 😔 آرزو های زیادی دارم... ولی مطمئن هستم که یه روز به آرزوهام میرسم میشه برای رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستی 💖 اگه فرستادی لایک کن تا من هم برات صلوات بفرستم ممنون🌸🌸                     من کسی هستم که همه بهش ضربه زدن ولی دلش نیومد به کسی ضربه بزنه 😊

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

من نيز هم.... كارتون عاليه...👍🏿

فداتشم ک لایک کردی😍😍

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
1484

کلاغ سیاه قار میزنه رو شاخه ها میشینه 😂😂😂😂😂😂😂

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 

تو رو دیده رد داده قلبم 

1485
هنوزم یه تار موتو ب دنیا نمیدم...

همین دیشب بازم خوابتو ... 

1476

عشقم رو با تو دیگه قسمت نمیکنم من 

حاااااالا هركي ميتونه اينو بگه......

حتي خورشيد نميده اين حسو ب زمين.....🌞🌎✨

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1508