1464
1482
عنوان

بیاین بازی باحال 😂😂😂😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3103 بازدید | 588 پست
دهانمان را آسفالت کردی

قافیه جور نیس😍😒😒😒

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

امشو شوشه لیپاک لی هیرونه  یوهووووو قرش بددده

امشو سوشه یاروم برازجونه 

کیلیلیلیلیلی 😂😂😂😂😂😂😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 
1436
بقض ابری برام وا نمیشه

آیا میدانستید من شما را لایک کردم در مسابقه 

من یه دختر زمستونی هستم❄ ❄ ❄ آسمان هم بهم میگن آخه میگن شبیه آسمونی یه دوستی دارم که بهم میگه آسی مرموزه 😶 اون یکی دوستم بهم میگه آسمون همیشه ابری ☁ ☁ یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدفی در دل دریا ( آخه اسم خودش دریاست ) 🌊 🌊 من یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدف کو مرواریدت ( آخه اسم خودش مرواریده ) این هم از دوستای من 😊                                                         من یه دختر ناراحت هستم 😢 😔 دلم همیشه گرفته 😔 آرزو های زیادی دارم... ولی مطمئن هستم که یه روز به آرزوهام میرسم میشه برای رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستی 💖 اگه فرستادی لایک کن تا من هم برات صلوات بفرستم ممنون🌸🌸                     من کسی هستم که همه بهش ضربه زدن ولی دلش نیومد به کسی ضربه بزنه 😊
1485
یه آهنگ بی مزه ک وقتی اعصابم از دست یارو خورده میخونم: دیگه برو واسه همیشه ک قیدتو زدم...

خب منم دیگه عین تو بدم

ولــــــــم كن    ولت كردم كه اينجوری شدی  (مکالمه‌ی همیشگیِ منو مامانم) 

نميخوام بباره باروني ك دلگيره...

از روزي ك رفتي....

بهونه تو ميگيره....................................

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

خیلی ممنون...

من یه دختر زمستونی هستم❄ ❄ ❄ آسمان هم بهم میگن آخه میگن شبیه آسمونی یه دوستی دارم که بهم میگه آسی مرموزه 😶 اون یکی دوستم بهم میگه آسمون همیشه ابری ☁ ☁ یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدفی در دل دریا ( آخه اسم خودش دریاست ) 🌊 🌊 من یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدف کو مرواریدت ( آخه اسم خودش مرواریده ) این هم از دوستای من 😊                                                         من یه دختر ناراحت هستم 😢 😔 دلم همیشه گرفته 😔 آرزو های زیادی دارم... ولی مطمئن هستم که یه روز به آرزوهام میرسم میشه برای رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستی 💖 اگه فرستادی لایک کن تا من هم برات صلوات بفرستم ممنون🌸🌸                     من کسی هستم که همه بهش ضربه زدن ولی دلش نیومد به کسی ضربه بزنه 😊
یه آهنگ بی مزه ک وقتی اعصابم از دست یارو خورده میخونم: دیگه برو واسه همیشه ک قیدتو زدم...

خوب منم دیگه عین تو بدم

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
آیا میدانستید من شما را لایک کردم در مسابقه 

قربان انگشتت ای دوست😍😂

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
1476
اخماتو وا کن اخمـ به چهرت نمیاد .... 🔥😀

گریه رو بس کن گریه به چشمات نمیاد ،دروغهه حرفات ،زندگیمو دادی به باد

ولــــــــم كن    ولت كردم كه اينجوری شدی  (مکالمه‌ی همیشگیِ منو مامانم) 

چون منم دیگه عین تو بدم 

با عجله راه میرفتم که محکم به چیزی خوردم                      آدم بود ⁦⁩🙂                                                 منتظر بودم پرخاش کند                                               لبخندی زد و رفت ⁦😊                                           به گمانم انسان بود ... 
قربان انگشتت ای دوست😍😂

من نيز هم....

كارتون عاليه...👍🏿

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

موقع غذا بفرما قابل نداره بفرما از اون بالا داد میزنه...😂😂😂

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچوقت به تهش فکر نکنچون ممکنه برسی به غمته زندگی به این قشنگی میرسی به مرگته یک روز خوب، ممکنه برسی به شب پر از فکر و خیال ته یک خاطره قشنگممکنه برسی به یک یادش بخیراز حس و حال الانت لذت ببردر لحظه زندگی کن 
1508