2410
2553
عنوان

توروخدا بیاین خیلی نگرانم...

154 بازدید | 15 پست

دخترم یکسالشه خیلی درست نمیشینه امروز بردمش دکتر برای سرماخوردگیش گفت یکم عضلاتش شله یه دارو داد...دوباره یک ماه دیگ بیارش...تورو خدا کسی تجربه ای داره؟گردن گرفتنشو اینا خوب بود...ولی خیلی علاقه به نشستن نداره...تازگیام خودشو میگیره به من و بلند میشه...

بابا اینا فقط تنبلن، هیچیشون نیست ایراد رو بچه نذارید، خواهر زاده ی منم همینه، دکترش گفت دلش نمیخواد خسته کنه خودشو

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم نگران نباش 

ان شالله درست میشه

بعدم برادر شوهر من تا ۷سالکی کلا راه نمیرفته.میخواسته بره مدرسه تازه راه رفته.مادرشوهرم گفت تو شک بودم

اما نگران نباش.درست میشه

گروه آبی؛وزن شروع:۶۸  وزن هدف:۵۸  
2714
بابا اینا فقط تنبلن، هیچیشون نیست ایراد رو بچه نذارید، خواهر زاده ی منم همینه، دکترش گفت دلش نمیخواد ...

ایشاللله...اخه میدونی خودمم حس میکردم یکم شل ولی گفتم حسم الکیه...کاش همینجور ک شما میگی باشه

ایشاللله...اخه میدونی خودمم حس میکردم یکم شل ولی گفتم حسم الکیه...کاش همینجور ک شما میگی باشه

خواهر زاده ی من، الان یک سال و نیمشه، تازه میگیره از ماها ک بایسته، اصلا هم دوست نداشت بشینه، ان شالله ک چیزی نیست، اگر دوست داری و تهرانی ببرش پیش دکتر برادران، محشره این دکتر

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
2706