2726
عنوان

فرداشب مهمون دارم سرآشپزا بیایین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 43 پست

میتونی همه رو اماده کنی بعد وقتی همه اماده پخت شدن بداری توی فر و آوردی بیرون فویل بکشی بداری روی بخاری یا شکفاژ با شعله کم گرم بمونه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
من اصن نمیدونم بشقاب داغ چی هس

چیز خاصی نیست همون پیتزاست بجاش سیبزمینی و چیپس میزنن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرمن زرشک پلو چیزی بزار اینم کنارش بزار شاید کسی خوشش نیاد و حجم زیادشم سخته عزیزم بازم خودت فکراتو کن

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

سوپ هم کنارش درست کن اگه دوست داشتی

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2728
بنظرمن زرشک پلو چیزی بزار اینم کنارش بزار شاید کسی خوشش نیاد و حجم زیادشم سخته عزیزم بازم خودت فکرات ...

آره

تازه پنیر پیتزاش ممکنه دیر یا زود بشه خوب نشه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
فست فود برای تعداد بالا خیلی سخته موفق باشی سالاد و دسرتو امشب درست کن روش سلفون بکش بزار یخچال س ...

آره واقعا خداکنه کم نیاد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

مرغ و گوشتت رو امشب بپز بذار یخچال.کاهو رو هم میتونی امشب بشوری خشک شد تو ظرف دردار بذاری سالادو فردا درست کنی.دسرم داری؟اونم امشب بهتره آماده کنی

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
بنظرمن زرشک پلو چیزی بزار اینم کنارش بزار شاید کسی خوشش نیاد و حجم زیادشم سخته عزیزم بازم خودت فکرات ...

فامیل های شوهرمن به شوهرم گفتم گفت نه همین خوبه منم گفتم باشه

سوپ و فست فود بنظرت یکم حال بهم زن نمیشه؟

نه سوپ شیر خیلی باحال میشه

راستی استارتر بارداری چرا میخوای اینقدر به خودت فشار بیاری؟؟؟؟

فامیل های شوهرمن به شوهرم گفتم گفت نه همین خوبه منم گفتم باشه

نمیدونم باز خودتون صلاح کارتون میدونید چند نفرن ی ظرف بزرگ کم نشه اخه من اون دفعه پیتزا درست کردم کنار زرشک پلو برا ۸ نفر ی ظرف بزرگ اصلا هم نموند

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
نه سوپ شیر خیلی باحال میشه راستی استارتر بارداری چرا میخوای اینقدر به خودت فشار بیاری؟؟؟؟

آخه خونه پدر شوهرم یک طبقه شو برای ما ساختن بعد فامیل خیلی کمک کردن برای همین میخواییم برای تشکر یک مهمونی بدیم 

بعدش که بچه دنیا بیاد دیگه نمیشه مهمونی داد برای همین گفتم نصف کارامو الان بکنم که فشار نیاد روم

آخه خونه پدر شوهرم یک طبقه شو برای ما ساختن بعد فامیل خیلی کمک کردن برای همین میخواییم برای تشکر یک ...

مواظب خودت باش فشار نیاری به خودت که ارزش نداره