2733
2734
عنوان

خانما توروخدا بیاین

129 بازدید | 7 پست

سلام خانما

امروزمن به دوتا کانون فرهنگی زنگ زدم که اگه مربی خواستن برم کار کنم.شوهرم عصبی شد گفت چیه در به در دنبال کاری.معنی اینکارات ینی چی.ماازدواج کردنی شرط گذاشتم درسمو بخونم کارهم بکنم که شوهرم هی دست دست میکنه نه میزاره بخونم الکی میگه دنبال کارم برات اما اونم...

تاتقی به توقی میحوره میگه برو خونه بابات.مگه نمیخوای بخونی برو اونجابخون.مگه نمیخوای کارکنی برواونجا.منم عصبی شدم گفتم میرم.اماده شم برد گذاشت خونه بابام ومنم به باباش زنگ زدم اومد دنبالم بهش گفتم هرخونه ای حرفی میشه اما نه که توهرحرفی شوهره به زنش بگه برو.صدبارم دعوامون بشه توصدبارشم میگه برو خونه بابا.

نمیخوام برما زندگیمو دوس دارم.اما نمیخوام این حرفو بشنوم.من اگه بابام بشنوه توزندگیم ناراحتی دارم نمیزاره دیگه ازخونش دربیام.چیکارکنم که دیگه تکرار نکنه و بترسه یکم.

دلم بدجور درد میکنه تازه یسالونیمه ازدواج کردیم اوندفم عصبی بود بهش گفتم چته دردت چیه چرا عصبی ای.گفت دردم مُردن توعه.تودعوا فحش نمیده نمیزنه اما خیلی حرفامیگه که دلمو به دردمیاره.

گروه آبی؛وزن شروع:۶۸  وزن هدف:۵۸  
عزیزم تو اون موضوع همدردیم همسر منم اهل فحاشی و بد دهنی نیست ولی کاشکی فحش میداد که از خیلی حرفا بهت ...

بعضی حرفا که زده میشه ادم فراموش نمیکنه ینی نمیتونه

هرروز به قلبش فشار میاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ بد!😑

باهاش گرم شو و ی خرده ب حرفاش گوش بده ی مدت 

بعدش با سیاست راضیش کن ک درس بخونی و کار کنی.

بخدا من خودم تجربه این جور شوهری رو تو عقد و اوایل ازدواجم داشتم 

مردا اول ب توجه بعد ب تشویق و بعد ب این ک حرفشونو ب حساب بیاری خیلی حساسن و این سه تارو انجام بدی میشن عین ی بچه ک همه جا ب حرفته و هواتو داره...

با لجبازی مردا خیلی بد میشن خیلی و اصن توجه ندارن ک زنش روبروشه هر حرفی میزنن فحش و ...

فقط با این سه نسخه شوهرتو جذب خودت کن اونموقه ب هر چی بخای میرسی😉😉

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
چ بد!😑 باهاش گرم شو و ی خرده ب حرفاش گوش بده ی مدت  بعدش با سیاست راضیش کن ک درس بخونی و کار ...

تواین یسال اینقد خسته شدم از این حرفا 

مشکلم درس نیست یا کار نیست

فقط سرهرچی بهونه اوردن خیلی بده.اینکه میگه برو خونه پدر مادر اتیش به دلم میزنه.فک میکنم تواین یسالونیم از جون و دل براش کم نزاشتم.چقد زود این حرفومیزنه.چرادلش راضی میشه

تواین یسال اینقد خسته شدم از این حرفا  مشکلم درس نیست یا کار نیست فقط سرهرچی بهونه اوردن خیلی ...

منم عین تو 

بخدا ب جایی میرسید ک لباسامو میداد زیر بغلم میگف برو خونه پدرت

بضی مردا زیادی مغرورن 

تو دوران مجردی محبتی از طرف خونواده ندیدن

یا زیادی عصبی ان ک باعث اون رفتارا میشه

فقط باید نقطه ضعف شوهرتو پیدا کنی ببینی مشکل و کمبودش چیه برطرفش کنی دیگ همه چی حله...

شوهر من مشکلش کمبود محبت از طرف خونوادش بود تو دوران مجردی 

اینقد بش توجه و محبت کردم ک الان برم خونه بابام یا جای دیگ میگ واس شام یا ناهار باید پیشم باشی ازم دور نباش نمیتونم بدون تو 

شمام حتمأ میتونی زندگیتو شیرین کنی عزیزم زنا هر کاری ازشون برمیاد هرررررکاری😉

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
2738