2737
2734
عنوان

ادامه تحصیل

1837 بازدید | 34 پست

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید.

من تو سن 18سالگی ازدواج کردم رشته ام انسانی بود تنبل بودم همه درسامو افتادم (🙈)

موقع مجردی به درس خوندن فکر نمیکردم اصلا از مدرسه خوشم نمیومد کسی هم راهنماییم نمیکرد که مثلا یه کلاس ارایشگری کامپیوتری چیزی برو تو که درس نمیخونی.

خلاصه تو سن 18سالگی ازدواج کردم و به خانواده شوهرم گفتم دیپلمم(درواقع دیپلم ردی بودم😕) ولی شوهرم از همه چی خبر داشت بهش گفتم دوس ندارم به کسی بگی اونم نگفت.

حالا بعد از گذشت 3سال میخوام دوباره درس بخونم ولی میترسم یه روز خانواده شوهرم بفهمن دیپلم ردی هستم و مسخره ام کنند

فندوقـــم مرسی که اومدی تودل مامانی 👪                                                                               خداجونم ازت ممنونم که تنهاییمو دیدی و بهم یه هدیه ارزشمنددادی کمکم کن تانگهدار خوبی باشم❤

یبار میگم یه رشته دیگه بخونم یبار میگم همین رشته خودمو ادامه بدم. ولی ته دلم همین رشته خودمو دوس دارم خیلی پشیمونم که چرا اون موقع نخوندم درس هامو.

فندوقـــم مرسی که اومدی تودل مامانی 👪                                                                               خداجونم ازت ممنونم که تنهاییمو دیدی و بهم یه هدیه ارزشمنددادی کمکم کن تانگهدار خوبی باشم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

دلم میخواد سرکار برم دستم تو جیب خودم باشه تحصیل کرده باشم کاش زمان بر میگشت عقب چقدر معلم هامون از رو دلسوزی میگفتن درس بخونید پشیمون میشید ولی گوش ندادم.

کسی هست که جدیدا شروع کرده برای ادامه تحصیل؟

یکسال غیر حضوری بخون دیپلم بگیر بعدشم انشاالله کنکور و دانشگاه. نذار بفهمن. بچه داری؟

نه عزیزم بچه ندارم. خدا کمک کنه بتونم از پسش بر بیام.

دوستای گلم از تک تکتون ممنون خدا خیرتون بده با جواب هاتون دلمو اروم کردید مثل یه خواهر دلسوزانه جوابمو دادید خواهش می کنم برام دعا کنید بتونم راهمو پیدا کنم از روزای تکراری خسته شدم همش خونم

سنت کمه خیلی راحت میتونی درستو ادامه بدی حتما اینکارو بکن به حرف هیچ کس هم اهمیت نده قرار هم نیست خا ...

سه سال عمرم هدر رفت همش بخاطر دوستای ناجور.

خدا خودش کمکم کنه که جز اون پشتیبانی ندارم

2706