2726
عنوان

تکان جنین

192 بازدید | 17 پست

هفته ۲۷ هستم، چند روز یه جوری تکون میخورد که کلافه شده بودم، امروز از صبح خیلی کم و ضعیف تکون خورده، قبلا هم اینطوری شده ولی هر بار که تکوناش کم میشه من میمیرم از نگرانی، 😭😭😭😭 میشه تجربه خودتون رو بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نی نی منم بعضی روزا تکوناش کم بود تو اون هفته ها یهو میدیدی از صبح خبری ازش نیس تا ظهر

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ی چیز شیرین بخور عزیزم بلکه تکوناش بیشتر بشه

برای مامان بودنم صلوات بفرست اگ میتونی 

خدا بچتو سالم بهت تحویل بده الهی 

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
نی نی منم بعضی روزا تکوناش کم بود تو اون هفته ها یهو میدیدی از صبح خبری ازش نیس تا ظهر

تکون خورد ولی کم شاید هر بار یکی دو ضربه، ولی دیروز و پریروز قشنگ زانوشو احساس می کردم

باید تو یک ساعت پنج تا تکون بخوره 

از دکتر پرسیدم گفت بعضی بچه ها ارومن

کلا شیرینی هم بخورم زیاد واکنش نشون نمیده هر وقت خودش دوست داره تکون میخوره😁

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
تکون خورد ولی کم شاید هر بار یکی دو ضربه، ولی دیروز و پریروز قشنگ زانوشو احساس می کردم

مهم اینه که تکون بخوره !کم کم دیگه تکون خوردن هاش زیاد تر میشه بیشتر ساعت روز در حال کش و قوس  و شکمت سفت میشه !!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
تو زودی هنوز، تو اون هفته های زیر ۲۶ چون خیلی کوچیکه یه وقتها تکون میخوره و تو متوجه نمیشی

اها 

اخه دوستمم تا زایمان کرد میگفت دخترش حتی تو سونو دکتر میگه حرکاتش ارومه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2706