2733
2734

یکساله ازدواج کردیم از ابتدا قرارمون این بود عقدمون یکساله باشه.الان یکسال تموم شده و شوهرم میگه یک سال و نیم دیگه باید صبر کنی من پول ندارم و....بماند ک گفتن ب ما پدر و مادرش مریضن نگفتن باباش معتاده و هرچی داره خرج موادش میکنه پولداره به غریبه ها کمک میگنه ب پسر خودش نه.خلاصه از خیر کمک کردنشون گذشتیم.قرار بود طبقه پایین پدر شوهرم ک الان جاریم نشسته بدن ب ما.جاریم ۱۶ ساله نشستن دوتا خونه دارن ولی علاوه بر اینکه خودشون نمیرن پدرشوهرمم نمیزاره برن...میگه تو بیا تو اتاق من زندگی کن...اینا بموننن...یا مادرشوهرم میگه برین خونه اجاره کنین اجارشو داداشش بده!!!!!!همش برا اینکه سر قولشون بزنن.اونوقت دیگ هربار ترس داشته باشم نده اجاره رو وظیفه اون نیس ک بده خب بلند بشه بره....چی بگم در کل پشیمونم.قرارمون این بود عقدمون انقد طولانی نشه بچه ها من حس بدبختی شدید دارم ک شرایط عفد موندم ندارن چکار کنم ؟؟؟عمه شوهرم ک معرف بود قراره بیاد بعد صفر گفته درست میکنم همه چیزو.حالا گفتم صبر کنم اونم بیاد بلکه فرجی شد

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله ب زودی بری سر زندگیت با دل خوش

اگ میتونی برای مامان بودنم صلوات بفرست مرسی

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2738

تقصیر خانواده شوهرت نیس اصلا ابدا ازشون ناراحت نباشهیچ وطیفه ای ندارن در قبال ما خونه خودشونه میخوان بدن ب اون پسرشون 

تقصیر شوهرته ک بی عرضس تو همین یه سالم اگه ب فکز بود تا الان تو خونتون بودید 

استارتر 

فقط تو تجربه ی دوسالم اینو بهت میگم..

عقد بالای یکسال سمه سم..

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
2706