2703
2553
عنوان

واقعا بعضی از ادم های مریض اومدن توسایت ....

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استارتر عزیز.چون گفتی لکه دیدی .فعلا رابطه نداشته باش .از دکترت بپرس .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

من تو تاپیکایی شرکت کردم ک حرف معمولی زدم گذارش رد کردن 

من 😟 موندم اصن چرا گذارش  نی نی یار هم اصن نگا نمیکنه این گذارشی ک اومده علتش چیه ببینم گذارش درس رد شده یا ن 

خودتو ناراحت نکن کلا بی جنبه ان ادما مریضم تو سایت زیاده میگن از اون تاپیکا نزنید ولی گاهی سوال پیش میاد دیگ  حداقل بزارید طرف جوابشو بگیره بعد نی نی یار خبر کنید

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2714

عزیزم تو تاپیکت بودم

من تجربه بارداری ندارم ولی فک میکنم زن رو باشه،بهتره.ببخشید رک گفتم

ولی بهتره از دکترت هم مشورت بگیری.ایشالا بچت سالم بیاد بغلت ❤

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
اینجا جای بعضی سوالای منشوری نیست خانوم محترم اقایونم تو سایت یا عضون یا خاموش میخونن پس پای ادمای م ...

بعضیا دائم ...شرن خانوم 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
اینجا جای بعضی سوالای منشوری نیست خانوم محترم اقایونم تو سایت یا عضون یا خاموش میخونن پس پای ادمای م ...

پست این خانم رو خوب بخون استار

چند بار خود نی نی یار همینا رو گفته و گفته خودم تعطیل میکنم

البته من تو تاپیکت نبودم نمیدونم چی پزسیدی

اینجا علاوه بر اونایی که گفتید بیسواد دکتر نما عم زیاده پس اگه جواب درست میخای اینجا نپرس بعضی موقع ها از راهنمایی بعضی دلم میخاد سرم بکوبم دیوار

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706